Woordvoerders

Het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat, Rijkswaterstaat en Inspectie Leefomgeving en Transport hebben ieder eigen woordvoerders. Onderstaande woordvoerders van het ministerie van Infrastrucuur en Waterstaat zijn bereikbaar voor vragen over beleid en politieke context, uitsluitend voor vertegenwoordigers van de media. Bent u dat niet, dan kunt u contact opnemen met ons centrale loket Informatie Rijksoverheid. Voor spoedeisende vragen kunt u buiten kantooruren contact opnemen via (070) 456 70 60.
 

Persberichtenservice

Ontvang het laatste nieuws van het ministerie van IenW via de persberichtenservice.

 

 

 

Snel naar... 

 
 

Minister Madlener


 

 

Sarah van Amerongen

Persvoorlichter 
Wadden, goederentransport weg, campagnes en algemene persvragen

+31 (0)6 11 20 37 69
sarah.van.amerongen@minienw.nl

Met verlof 5 t/m 25 augustus

Inge Rijgersberg

Woordvoerder 
Nieuwe wegprojecten, MIRT, bruggen, beheer en onderhoud en mobiliteitsfonds

Met verlof tot en met 22 september. Wordt vervangen door Frank Verhoef.

Frank Verhoef

Woordvoerder a.i.
Nieuwe wegprojecten, MIRT, bruggen, beheer en onderhoud en mobiliteitsfonds

 +31 (0)6 21 36 83 90   
frank.verhoef@minienw.nl 

Vrij op dinsdagmiddag 

Liz Zoetekouw

Woordvoerder 
Water, klimaatadaptatie en verkeersveiligheid

+31 (0)6 21 67 39 87
liz.zoetekouw@minienw.nl

Met verlof tot en met 22 juli.  

 

 

 

 

 

 

Richard Funnekotter

Woordvoerder 
Luchtvaart, zee- en binnenvaart, sluizen, vaarwegen 

|  Vaste vrije dag: vrijdag
met verlof van 12 juli tot en met 4 augustus 
+31 (0)6 83 98 55 30
richard.funnekotter@minienw.nl 

 

 

 

 

 

Staatssecretaris Jansen


 

Jaap Steensma

Persvoorlichter 
Taxi, fiets en algemene persvragen

+31 (0)6 21 10 19 15
jaap.steensma@minienw.nl

Met verlof 27 juli t/m 4 augustus

Fleur Venner 

Woordvoerder 
Duurzaam vervoer, bodem, biotechnologie

Met verlof tot en met 6 oktober. Wordt vervangen door Lennart Wegewijs.

Judith Jansen

Woordvoerder 
Circulaire economie en milieu; nucleaire veiligheid en stralingsbescherming

+31 (0)6 21 87 99 83
judith.jansen@minienw.nl 

Vaste vrije dag: vrijdag
|  Met verlof 2 augustus t/m 1 september

Susanne Uilenbroek

Woordvoerder 
Openbaar vervoer, spoor en spoorgoederenvervoer

+31 (0)6 21 61 01 27
susanne.uilenbroek@minienw.nl

Vaste vrije dag: dinsdag
|  Met verlof 13 juli t/m 4 augustus

 

Lennart Wegewijs

Woordvoerder a.i.
Duurzaam vervoer, bodem en biotechnologie

 +31 (0)6 25 35 73 54
lennart.wegewijs@minienw.nl 

Vrij op maandagmiddag en woensdagmiddag 
|  Met verlof  12 juli t/m 1 augustus

 

 

 

 

 

 Corporate Affairs


Deltacommissaris


 
 

Joris Drost

Woordvoerder
Organisatie en ambtelijke top IenW en Wet Open Overheid

+31 (0)6 11 10 65 42
Joris.drost@minienw.nl

Vaste vrije dag: woensdag |
Met verlof 19 juli t/m 11 augustus

 

 

Marianne Wuite

Woordvoerder

+31 (0)6 20 01 36 87
Marianne.Wuite@minienw.nl

 

 

 

Agentschappen

Voor perscontact met een van onze agentschappen, neem contact op met:

 

 

 

 

Nieuws IenW

Welkom bij het nieuwsplatform van het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat. Hier vind je persberichten, toespraken en optredens.

Volg ons via

        Logo Facebook

 
Cookie-instellingen