De newsroom van het ministerie van IenWPersberichten, toespraken en optredens

Woordvoerders

Woordvoerders zijn bereikbaar voor vertegenwoordigers van de media. Bent u dat niet, dan kunt u contact opnemen met ons centrale loket Informatie Rijksoverheid.

Bij wie moet u zijn?

Het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat, Rijkswaterstaat, de Inspectie Leefomgeving en Transport en het KNMI hebben ieder eigen persvoorlichters. Ook hebben deze onderdelen eigen piketnummers die uitsluitend voor spoedeisende vragen buiten kantooruren bereikbaar zijn.

Het ministerie

Heeft u vragen over dit beleid en de politieke context, dan kunt u contact opnemen met de betreffende woordvoerder (zie hieronder).

Buiten kantoortijden is de afdeling persvoorlichting uitsluitend voor spoedeisende vragen bereikbaar via (070) 456 70 60.

Persvoorlichter

Algemene persvragen en interviewverzoeken

Joris Drost
+31 (0)6 11 10 65 42
Joris.drost@minienw.nl

Woordvoerders minister Van Nieuwenhuizen

Ivar NoordenbosVergroot afbeelding

Verkeersveiligheid, Innovatie en verkeersmanagement, Beheer bestaande infrastructuur

Ivar Noordenbos
+31 (0)6 31 75 34 05
Ivar.Noordenbos@minienw.nl

Roel VinckenVergroot afbeelding

Waterbeleid, Havens, zee- en binnenvaart, Internationale luchtvaart

Roel Vincken
+31 (0)6 21 52 24 49
Roel.Vincken@minienw.nl

Marianne WuiteVergroot afbeelding

Nieuwe wegprojecten, Sluizen en bruggen, Vrachtverkeer, Schiphol/regionale luchthavens

Marianne Wuite
+31 (0)6 20 01 36 87
Marianne.Wuite@minienw.nl

Woordvoerders staatssecretaris Van Veldhoven

Circulaire economie, Milieu, Bodem

Toon van Wijk
+31 (0)6 21 65 71 82
Toon.van.wijk@minienw.nl

Carlijn van DonselaarVergroot afbeelding

Spoor, OV en Taxi

Carlijn van Donselaar
+31 (0)6 11 30 58 66
carlijn.van.donselaar@minienw.nl

Joris SchoutenVergroot afbeelding

Duurzaam Vervoer, Fiets, Nucleaire Veiligheid en Stralingsbescherming

Joris Schouten
+31 (0)6 46 25 10 05
joris.schouten@minienw.nl

Woordvoerder corporate affairs

Ilana RooderkerkVergroot afbeelding

Ilana Rooderkerk
+31 (0)6 40 48 67 43
Ilana.rooderkerk@minienw.nl

Woordvoerder Deltacommissaris

Chantal BijkerkVergroot afbeelding

Chantal Bijkerk
+31 (0)6 15 35 91 05
chantal.bijkerk@minienw.nl

Agentschappen

Voor perscontact met een van onze agentschappen, neem contact op met: